Kutatók Éjszakája 2019

Utolsó módosítás: 2019. október 01.

2019. szeptember 27-én a Kutatók Éjszakája rendezvénysorozat keretében Tanszékünk interaktív játékot kínált az érdeklődőknek.

2019. szeptember 27-én a Kutatók Éjszakája rendezvénysorozat keretében Tanszékünk interaktív játékot kínált az érdeklődőknek a német nyelvű országokról. A Kahoot! online alkalmazás segítségével a játékosok egyénileg és csapatban mérhették össze tudásukat az irodalom, nyelv, országismeret, zene, sport és kultúra területéről válogatott, elsősorban szórakoztató tesztfeladatok megoldásával. A tesztek 1-től 8-ig nehezedő sorrendben, magyar és német nyelven álltak rendelkezésre. Programunkra nagy volt az érdeklődés, a középiskolások és az egyetem hallgatóinak körében egyaránt.