Látogatás a Koblenz-Landau-i Egyetemen

Utolsó módosítás: 2018. november 21.

2018. november 12-től 15-ig tanszékünk két oktatója, Varga Éva és dr. Murányiné dr. Zagyvai Márta Erasmus+-ösztöndíjjal látogatást tett a Koblenz-Landau-i Egyetem Neveléstudományi és Germanisztikai Intézetében. A látogatás célja egyfelől a már meglévő kapcsolatok erősítése, másfelől új kapcsolatok kiépítése volt annak érdekében, hogy a jövőben a hallgatói mobilitás keretén belül intézményünk és a landaui egyetem tanárszakos hallgatói ösztöndíjasként egymás egyetemén tölthessék a képzési idő egy részét. A németországi intézmény részéről Nagy Zsuzsanna, a Koblenz-Landau-i Egyetem Neveléstudományi Intézetének tanára és egyben Erasmus-koordinátora vett részt a találkozók és az óralátogatások szervezésében.