Pályaorientációs nap

Utolsó módosítás: 2018. október 29.

2018. október 13-án, a pásztói Mikszáth Kálmán Líceum meghívására tanszékünk is részt vett a Pályorientációs Napon

2018. október 13-án, a pásztói Mikszáth Kálmán Líceum meghívására tanszékünk is részt vett a Pályaorientációs Napon, amelyet a középiskola diákjai számára rendezett az iskola. A rendkívül jól megszervezett programon a Német Nyelv és Irodalom Tanszéket Dr. Szép Beáta tanszékvezető asszony és Varga Éva tanárnő képviselték. Az érdeklődő diákok számára bemutattuk a képzéseinket, a tanszék nyújtotta lehetőségeket. A pásztói középiskolában sikeresen működik a német két tanítási nyelvű képzés, a dákok évek óta jól szerepelnek a tanszékünk által szervezett versenyeken. A lehetséges együttműködési formákról is egyeztettünk az iskola némettanáraival. Az Anglisztika és Amerikanisztika Intézetet Dr. Dolmányos Péter dékánhelyettes képviselte.