Tájékoztató a nemzetiségi tanulmányi ösztöndíjról

Utolsó módosítás: 2020. szeptember 22.

Elérhető a Nemzetiségi Pedagógus Tanulmányi Ösztöndíj Program 2020/2021. tanévre szóló pályázata

2020. szeptember 21-én kihirdetésre került a Miniszterelnökség és a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. által támogatott Nemzetiségi Pedagógus Tanulmányi Ösztöndíj Program 2020/2021. tanévre szóló pályázata, melyet a projektért felelős Magyarországi Németek Országos Önkormányzata koordinál.

A pályázati kiírás, az ösztöndíjra vonatkozó információk, határidők és a pályázati dokumentumok 2020. szeptember 22-től megtalálhatók a pályázati koordinátorok (www.ldu.hu; www.udpi.hu) és az érintett országos nemzetiségi önkormányzatok honlapjain.

A pályázat benyújtása és kezelése a 2020/21-es tanévtől egy elektronikus pályázati felület segítségével történik, amely a következő linken érhető el: https://nop.ldu.hu. A felület 2020.szeptember 22-én 0:00-kor nyílik meg.

A pályázati felhívás linkje ITT érhető el.